Αρχική σελίδα[Ελληνικά] » Νέα - Ειδήσεις

Νέα - Ειδήσεις

17.03.2022

ADSA - Ημερίδα με θέμα: "Η Στοματική υγεια στη σύγχρονη εποχή: Όλα ξεκινούν εδώ"

Αμφιθέατρο ΑΕΠ Οδοντιατρικής Σχολής ΕΚΠΑ - Σάββατο, 19/3/22 και ώρες 09:00-12:30

Η πρώτη ημερίδα του Athens Dental Students' Association, για το 2022, είναι γεγονός!

Σας προσκαλούμε να τιμήσουμε μαζί την Παγκόσμια Ημέρα Στοματικής Υγείας στο αμφιθέατρο ΑΕΠ της Οδοντιατρικής Σχολής Αθηνών, αυτό το Σάββατο, 19/3/22 και ώρες 09:00-12:30!

Επισυνάπτεται το πρόγραμμα της ημερίδας, καθώς και σύντομες παρουσιάσεις των ομιλητών της πρώτης συνεδρίας.
Στην δεύτερη θα έχετε την δυνατότητα να απολαύσετε φοιτητές, απο το 3ο και το 4ο έτος, που θα παρουσιάσουν τις δικές τους εργασίες!

Στην ημερίδα μας, θα έχετε επίσης την ευκαιρία να στηρίξετε την φιλανθρωπική οργάνωση «Φίλοι Κοινωνικής Παιδιατρικής Ανοιχτή Αγκαλιά».

Περισσότερες πληροφορίες και στο event μας στο Facebook: https://fb.me/e/1fMMjtRNh

Η δράση μας υποστηρίζεται απο την χορηγία της Oral-B και η είσοδος θα είναι ελεύθερη με επίδειξη πιστοποιητικού εμβολιασμού(ή νόσησης)

Στα διαλείμματα θα προσφερθούν καφές και σνακ
Μη ξεχάσετε να κάνετε την εγγραφή σας!

Σας περιμένουμε !

Αθηνά Τόσιου