Αρχική σελίδα[Ελληνικά] » Προβολή Ανακοινώσης Συλλόγου ΔΕΠ

23.01.2018

Απόφαση Γενικής Συνέλευσης Συλλόγου Μελών ΔΕΠ - Οδοντιατρικής Σχολής ΕΚΠΑ 22 Ιανουαρίου 2018

Ο Σύλλογος Μελών ΔΕΠ της Οδοντιατρικής Σχολής ΕΚΠΑ στην Γενική Συνέλευση την Δευτέρα 22α Ιανουαρίου 2018 και ώρα 10.30 που έλαβε χώρα στην αίθουσα Συνεδριάσεων της Οδοντιατρικής Σχολής ΕΚΠΑ που εδρεύει Θηβών 2 Γουδή,

ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ
1. Αναστολή της αποχής από το Κλινικό έργο των μελών Δ.Ε.Π. σε Προπτυχιακό και Μεταπτυχιακό επίπεδο.
2. Πραγματοποίηση των θεωρητικών μαθημάτων και Εργαστηριακών μαθημάτων σε Προπτυχιακό και Μεταπτυχιακό επίπεδο.
3.Έκτακτη ΓΣ Συλλόγου μελών Δ.Ε.Π. σε περίπτωση μη ψήφισης, απόσυρσης ή και τροποποίησης του άρθρου του Νομοσχεδίου προς αρνητικότερη κατεύθυνση από την μέχρι σήμερα διατύπωσή του, προκειμένου να γίνει επανεκκίνηση των κινητοποιήσεων.

Αρχεία:
APOFASI__GS_22.01.2018.pdf418 K