12.02.2016

Ανακοίνωση /Κλινικής Νοσοκομειακής Οδοντιατρικής/ Ομάδες κλινικής άσκησης 10ου εξαμήνου 2015-2016.

Γραμματεία Κλινικής.

Η έναρξη της κλινικής άσκησης στην Κλινική Νοσοκομειακής Οδοντιατρικής για τους φοιτητές του 10ου εξαμήνου θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 15 Φεβρουαρίου 2016 .
Παρακαλούμε δείτε στον Πίνακα Ανακοινώσεων ή στο συνημμένο έγγραφο τα ονόματα των φοιτητών που θα προσέρχονται στην Κλινική, κάθε μέρα Δευτέρα έως και Πέμπτη.

Οι παρουσίες θα λαμβάνονται στο/στην αναφερόμενο/η, Εργαστήριο ή Κλινική, κατά την έναρξη της Κλινικής και ακολούθως οι εκάστοτε φοιτητές θα προσέρχονται στην Κλινική Νοσοκομειακής Οδοντιατρικής, στις 9:00 πμ.

Παλαιό κτήριο, ισόγειο Γραφείο 5.

………………………………………………………………………………………………

Οι Φοιτητές του 10ου εξαμήνου που δεν αναγράφονται στις Λίστες για το Κλινικό Μάθημα, καλούνται να προσέλθουν στην Γραμματεία της Νοσοκομειακής Οδοντιατρικής.

Ισόγειο γραφείο 5 ,  9:00 με 12:00.