01.07.2020

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣΦΟΙΤΗΤΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΕ ΕΥΠΑΘΗ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ: ‘ANATOMIA I’ KAI ‘ANATOMIA II’

Kαλούνται οι φοιτητές της Ιατρικής Σχολής, του Οδοντιατρικού και του Φαρμακευτικού τμήματος οι οποίοι ανήκουν σε ευπαθή ομάδα, να εξεταστούν προφορικά στα μαθήματα ‘ΑΝΑΤΟΜΙΑ Ι’ και ‘ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΙΙ’, την Πέμπτη 9η  Ιουλίου 2020 και ώρα 12:00.

-Η συγκέντρωση των φοιτητών θα γίνει στον χώρο προ της Γραμματείας του Εργαστηρίου Ανατομικής σύμφωνα με τα μέτρα

προστασίας της ‘ Κ.Υ.Α.’ που αφορούν στη νόσο ‘ covid-19 ’.

Δηλώσεις συμμετοχής: είναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ και μπορούν να γίνουν στην Γραμματεία του Εργαστηρίου ή ηλεκτρονικά στο e-mail : anatomeio-ekpa[at]med.uoa[dot]gr, από σήμερα και μέχρι την  Τετάρτη, 8/7/2020.

• Ø Υπενθυμίζεται ότι : οι φοιτητές που θα συμμετάσχουν στην εξέταση αυτή, πρέπει να έχουν ήδη δηλώσει ότι θα εξεταστούν στο συγκεκριμένο μάθημα (στην Γραμματεία της Σχολής τους), ώστε να περιλαμβάνονται στις σχετικές (ηλεκτρονικές) καταστάσεις Βαθμολογίας.
  • Ø Απαραίτητη η φοιτητική ταυτότητα (τρίπτυχο).