10.05.2021

Από Γραμματεία Τμήματος

ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΜΕΣΩ
Από 13-05-2021 έως 20-05-2021

Σύμφωνα με το Ν. 4009/2011 άρθρο 33, οι φοιτητές συμμετέχουν στις εξετάσεις των μαθημάτων τα οποία έχουν δηλώσει. Η συμμετοχή τους σε εξετάσεις μαθημάτων που δεν έχουν δηλωθεί θεωρείται άκυρη.
Διευκρινίζεται ότι εισακτέοι του ακαδ.έτους 2020-2021 που το εξάμηνο πρώτης εγγραφής τους θα είναι μεγαλύτερο του 1ου και 2ου εξαμήνου, θα ολοκληρώσουν τις σπουδές τους, σύμφωνα με το παλαιό πρόγραμμα σπουδών δηλ. αυτό που εφαρμόζεται για τους εισακτέους ακαδ.έτους 2019-2020 και πριν.
Παρακαλούνται οι φοιτητές του Τμήματός μας να δηλώσουν τα μαθήματα που θα παρακολουθήσουν, αλλά και θα εξεταστούν κατά το εαρινό εξάμηνο του ακαδ. έτους 2020- 2021 ως εξής:

• Φοιτητής 2ου εξαμήνου. Δηλώνει τα μαθήματα μόνο του 2ου εξαμήνου.
  • Φοιτητής 4ου εξαμήνου. Δηλώνει τα μαθήματα του 4ου εξαμήνου (εξεταζόμενα και κλινικά-εργαστηριακά), καθώς και εξεταζόμενα μαθήματα του 2ου που οφείλει και θέλει να εξεταστεί, αλλά και εργαστήρια και κλινικές που τυχόν έχει παρακολουθήσει και δεν του έχει αποσταλεί ο βαθμός στη Γραμματεία του Τμήματος.
  • Φοιτητής 6ου εξαμήνου. Δηλώνει τα μαθήματα του 6ου εξαμήνου (εξεταζόμενα και κλινικά-εργαστηριακά), καθώς και μαθήματα του 2ου και 4ου εξαμήνου που οφείλει και θέλει να εξεταστεί, αλλά και εργαστήρια και κλινικές που τυχόν έχει παρακολουθήσει και δεν του έχει αποσταλεί ο βαθμός στη Γραμματεία του Τμήματος.
  • Φοιτητής 8ου εξαμήνου. Δηλώνει τα μαθήματα του 8ου εξαμήνου (εξεταζόμενα και κλινικά-εργαστηριακά), καθώς και μαθήματα του 2ου 4ου 6ου εξαμήνου που οφείλει και θέλει να εξεταστεί, αλλά και εργαστήρια και κλινικές που τυχόν έχει παρακολουθήσει και δεν του έχει αποσταλεί ο βαθμός στη Γραμματεία του Τμήματος.
  • Φοιτητής 10ου εξαμήνου. Δηλώνει τα μαθήματα του 10ου εξαμήνου (εξεταζόμενα και κλινικά-εργαστηριακά), καθώς και μαθήματα του 2ου 4ου 6ου 8ου εξαμήνου που οφείλει και θέλει να εξεταστεί, αλλά και εργαστήρια και κλινικές που τυχόν έχει παρακολουθήσει και δεν του έχει αποσταλεί ο βαθμός στη Γραμματεία του Τμήματος.

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλούμε δείτε το συνημμένο αρχείο

Αρχεία:
DILOSI_EARINOY_2020-2021.pdf124 K