16.09.2019

Eξετάσεις υποψηφίων Ακαδημαϊκού έτους 2019/20 για το Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών Οδοντιατρικής - Ειδίκευση: «Διαγνωστική & Ακτινολογία Στόματος».

Οι εξετάσεις των υποψηφίων για την εισαγωγή στο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών του Τμήματος Οδοντιατρικής «Παθολογία, Χειρουργική & Ακτινολογία Στόματος» για το Ακαδημαϊκό Έτος 2019-2020, στην ειδίκευση «Διαγνωστική & Ακτινολογία Στόματος», θα διεξαχθούν ως ακολούθως:

Παρασκευή 20/9/2019 και ώρα 9:30 πμ: Γραπτές εξετάσεις Αίθουσα Διδασκαλίας - Α΄ όροφος, παλαιό κτήριο Οδοντιατρικής Σχολής ΕΚΠΑ Περιλαμβάνουν:
Γραπτές εξετάσεις σε θέματα Διαγνωστικής και Ακτινολογίας Στόματος
Μετάφραση σύντομου επιστημονικού κειμένου, συναφούς περιεχομένου, από τα αγγλικά στα ελληνικά

Τρίτη 24/9/2019 και ώρα 9:00 πμ: Συνεντεύξεις Γραφείο 2 – Ισόγειο, παλαιό κτήριο Οδοντιατρικής Σχολής ΕΚΠΑ