30.06.2020

Εξέταση μαθήματος "Ανατομική Ι" επί πτυχίω φοιτητών

Σύμφωνα με το Πρόγραμμα Εξετάσεων της Οδοντιατρικής Σχολής, καλούνται οι παραπάνω φοιτητές σε προφορική εξέταση (περιόδου εαρινού εξαμήνου 2019 - 2020) στο μάθημα της «ΑΝΑΤΟΜΙΚΗΣ  Ι», την Τετάρτη 8η  Ιουλίου 2020 και ώρα 10:30.

-Η συγκέντρωση των φοιτητών θα γίνει στον χώρο προ της Γραμματείας του Εργαστηρίου Ανατομικής σύμφωνα με τα μέτρα προστασίας της ‘ Κ.Υ.Α.’ που αφορούν στη νόσο ‘ covid-19 ’.

Δηλώσεις συμμετοχής: είναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ και μπορούν να γίνουν στην Γραμματεία του Εργαστηρίου ή ηλεκτρονικά στο e-mail : anatomeio-ekpa[at]med.uoa[dot]gr, από σήμερα και μέχρι την  Τρίτη, 7/7/2020.

• Ø Υπενθυμίζεται ότι: οι φοιτητές που θα συμμετάσχουν στην εξέταση αυτή, πρέπει να έχουν ήδη δηλώσει ότι θα εξεταστούν στο συγκεκριμένο μάθημα (στην Γραμματεία της Σχολής), ώστε να περιλαμβάνονται στις σχετικές (ηλεκτρονικές) καταστάσεις Βαθμολογίας.

• Ø Απαραίτητη η φοιτητική ταυτότητα (τρίπτυχο).