Εγγραφή εισερχομένων φοιτητών με την κατηγορία αθλητών ακαδ. έτους 2020-21

ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΙΣΑΚΤΕΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΘΛΗΤΩΝ

Προθεσμία εγγραφών από Δευτέρα 23-11-2020 έως 30-11-2020

Για την εγγραφή σας στο Τμήμα μας, απαιτείται η προσκόμιση των κάτωθι δικαιολογητικών:

1. 1.    Φωτοτυπία της αστυνομικής ταυτότητας ή διαβατηρίου
  2. 2.    Πιστοποιητικό γέννησης (μόνο για τους άντρες προκειμένου να συμπληρωθούν σωστά τα στοιχεία τους για το πιστοποιητικό στρατολογικής χρήσης)
  3. 3.    Συμπληρωμένη και υπογεγραμμένη την αίτηση εγγραφής που επισυνάπτεται
  4. 4.    Συμπληρωμένη και υπογεγραμμένη την υπεύθυνη δήλωση που επισυνάπτεται, η οποία θα φέρει φυσική υπογραφή με βεβαίωση του γνήσιου αυτής ή θα εκδώσετε νέα υπεύθυνη δήλωση που θα αναγράφει τα στοιχεία που σας δίνουμε μέσω του ιστότοπου www.gov.gr

Για την υποβολή των δικαιολογητικών, οι φοιτητές έχουν τις παρακάτω δυνατότητες:

Α) Να τα στείλουν ηλεκτρονικά στο email της Γραμματείας secr[at]dent.uoa[dot]gr, χρησιμοποιώντας την ηλεκτρονική διεύθυνση (email) στα στοιχεία που δήλωσαν στην εφαρμογή του Υπουργείου Παιδείας.

Β) Να τα στείλουν με ταχυδρομική αποστολή (με ταχυμεταφορά και όχι με συστημένο γράμμα) στη διεύθυνση: Γραμματεία Τμήματος Οδοντιατρικής, Γραφείο Α3, Νέο Κτίριο, Θηβών 2, Γουδή, Τ.Κ. 11527.

Γ) Σε εξαιρετική περίπτωση που δεν υπάρχει η δυνατότητα για την ανωτέρω αποστολή, η οποία είναι και η ενδεδειγμένη λόγω της πανδημίας, ο φοιτητής μπορεί να προσέλθει στη Γραμματεία του Τμήματος (Θηβών 2, Γουδή, Ισόγειο νέο κτιρίου) κατά τις ημέρες Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευή και ώρες 11:00-14:00, κατόπιν προγραμματισμένου ραντεβού στα τηλέφωνα επικοινωνίας 210 746- 1105,-1121,-1140,-1329, τηρώντας τους κανόνες ασφαλείας που ορίζονται στη σχετική ΚΥΑ - ΦΕΚ Β΄3707/2020).

Από τη Γραμματεία

του Τμήματος Οδοντιατρικής