21.01.2021

Επιβεβαίωση συμμετοχής φοιτητή στην εξέταση του μαθήματος Νοσοκομειακής Οδοντιατρικής -51250 ( φοιτητές επί πτυχίω)

ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΞ' ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΞΕΤΑΣΗ / χειμερινού εξαμήνου 2020-21

ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΞ' ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΞΕΤΑΣΗ

(φοιτητές επί πτυχίω)

Σύμφωνα με τις από 22.12.20 και 12.01.21 αποφάσεις της Συγκλήτου του ΕΚΠΑ σχετικά με τον καθορισμό τρόπου και μέσων διεξαγωγής των εξετάσεων του χειμερινού εξαμήνου του ακαδημαϊκού έτους 2020-2021 σε όλα τα προγράμματα σπουδών του ΕΚΠΑ, σας ενημερώνουμε ότι η εξέταση του μαθήματος «Νοσοκομειακής Οδοντιατρικής-51250» για τους επί πτυχίω φοιτητές θα διεξαχθεί με προφορική εξ' αποστάσεως εξέταση την Δευτέρα 1 Φεβρουαρίου 2021.

Η επιβεβαίωση της συμμετοχής σας  είναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΚΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ για τις επικείμενες εξετάσεις.

Καλείστε να επιβεβαιώσετε τη συμμετοχή σας στις εξετάσεις, συμπληρώνοντας το ερωτηματολόγιο (η-τάξη Εργαλεία/Ερωτηματολόγια)  μέχρι την Πέμπτη 28 Ιανουαρίου 2021

Η συμπλήρωση του ερωτηματολογίου είναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΚΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ για τη συμμετοχή σας στις επικείμενες εξετάσεις.

Εκ της Γραμματείας