Ημερίδα τελειόφοιτων φοιτητών Oδοντιατρικής D-Students in Action 2023

Σάββατο 11 Μαρτίου 9:30-14:30. Κεντρικό Αμφιθέατρο Οδοντιατρικής Σχολής (ΑΕΠ), Θηβών 2, Γουδή, Αθήνα.

H θεματολογία της ημερίδας αφορά το γνωστικό αντικείμενο: "Oδοντιατρική επαγγελματική Πρακτική" και οι παρουσιαζόμενες εργασίες έχουν πραγματοποιηθεί στα πλαίσια του μαθήματος «Οργάνωση και διαχείριση οδοντιατρείου».

• Για πρώτη φορά μία ημερίδα επιχειρηματικής και επαγγελματικής πρακτικής για τους νέους οδοντιάτρους της χώρας.
  • Aνοιχτή πρόσκληση δωρεάν παρακολούθησης για όλους τους συναδέλφους, το προσωπικό και τους φοιτητές της σχολής.

Στην επιτροπή βράβευσης θα μετέχουν μεταξύ άλλων ο Πρόεδρος της ΕΟΟ κ. Α. Δεβλιώτης, η Γενική γραμματέας της ΕΟΟ κ. Μ. Μενενάκου και ο Ομότιμος Καθηγητής κ. Ι. Τζούτζας.

Σύντομο χαιρετισμό θα απευθύνει ο κοσμήτορας της σχολής επιστημών υγείας του ΕΚΠΑ καθ. Εμ. Πικουλής και ο Kαθηγητής Xρηματοικονομίας του ΕΚΠΑ καθ. Δ. Καινούργιος.

Υπεύθυνη διοργάνωσης και επιστημονικού προγράμματος: Μαρία Αντωνιάδου, Επ. Καθηγήτρια, mantonia[at]dent.uoa[dot]gr