24.10.2017

Νέο Πρόγραμμα Εξεταστικής Σεπτεμβρίου 2017

Από Γραμματεία ΕΠΠΣ

Μόνο για επί πτυχίω φοιτητες (φοιτητές 10ου εξαμήνου και άνω)

Κατόπιν της απόφασης του Συλλόγου Μελών ΔΕΠ της Οδοντιατρικής Σχολής ΕΚΠΑ στην Γενική Συνέλευση την Δευτέρα 23 Οκτωβρίου 2017, η οποία απεφάσισε να διενεργηθούν κανονικά οι εξετάσεις για τους επί πτυχίω φοιτητες (φοιτητές 10ου εξαμήνου και άνω) ανακοινώνεται το Νέο Πρόγραμμα.

Σημειώνεται ότι: στο νέο πρόγραμμα έχουν συμπεριληφθεί και μαθήματα παλαιοτερών ετών, στα οποία δικαίωμα συμμετοχής έχουν μόνο οι επί πτυχίω φοιτητές.

Σε περίπτωση που κάποιος φοιτητής, κατ΄εξαίρεση, έχει δηλώσει μάθημα που δεν συμπεριλαμβάνεται στο επισναπτόμενο πρόγραμμα, παρακαλείται όπως επικοινωνήσει άμεσα με τη Γραμματεία Επιτροπής Προγράμματος Προπτυχιακών Σπουδών (210-7461319, marsakel@dent.uoa.gr).

Ανάρτηση Πρόγραμματος update 26.10.2017

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, κατόπιν αιτήματος του Εργαστηρίου της Περιοδοντολογίας, οι εξετάσεις του μαθήματος Περιοδοντολογία ΙΙ θα πραγματοποιηθούν γραπτώς τη Δευτέρα 30 Οκτωβρίου και ώρα 11.00-13.00 στο Αμφ. ΑΕΠ.