Σχετικά με το μάθημα "Γενική Ιστολογία-Εμβρυολογία"

Από Γραμματεία Τμήματος

Σας ενημερώνουμε ότι όλες οι ανακοινώσεις του Εργαστηρίου Ιστολογίας-Εμβρυολογίας για το μάθημα της ΓΕΝΙΚΗΣ ΙΣΤΟΛΟΓΙΑΣ-ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΙΑΣ  αναρτώνται στο e-class (κωδικός μαθήματος MED164). Το μάθημα συμπεριλαμβάνεται στα μαθήματα του Τμήματος Οδοντιατρικής (προπτυχιακά-1ο εξάμηνο) και δεν είναι κλειδωμένο.

Το πρόγραμμα Διαλέξεων Γενικής Ιστολογίας-Εμβρυολογίας χειμερινού εξαμήνου ακ. έτους 2022-23, έχει αναρτηθεί ήδη (Κατηγορία «Έγγραφα» του μαθήματος στο e-class). Σύντομα θα ακολουθήσει και το πρόγραμμα Εργαστηριακών Ασκήσεων και οι ομάδες άσκησης φοιτητών.

Παρακαλούνται οι πρωτοετείς φοιτητές αμέσως μετά την εγγραφή τους στο Τμήμα Οδοντιατρικής, να εγγραφούν άμεσα και στο μάθημα στο e-class, προκειμένου να λαμβάνουν έγκαιρα όλες τις σχετικές ανακοινώσεις του Εργαστηρίου Ιστολογίας-Εμβρυολογίας (τροποποιήσεις προγράμματος Εργαστηριακών Ασκήσεων και Διαλέξεων κ.λ.π.) που τους αφορούν.

Από τη Γραμματεία φοιτητών του Εργαστηρίου

(Κ. Κοσκινά, e-mail: kkoskina[at]med.uoa[dot]gr, τηλ.: 2107462336)