Αρχική σελίδα[Ελληνικά] » Προβολή Διάκρισης

Προβολή Ειδήσεων

H Ομάδα Ποδοσφαίρου της Οδοντιατρικής Σχολής πρωτάθλητρια ΕΚΠΑ για το 2017-'18.

Την Τρίτη 15.05.2018, με τη νίκη της με (2 - 1) επί της ομάδας του Μαθηματικού Τμήματος, η Ομάδα Ποδοσφαίρου της Οδοντιατρικής Σχολής κατέκτησε τον τίτλο στο εσωτερικό πρωτάθλημα του ΕΚΠΑ για το 2017-'18.

Στη φωτογραφία, αμέσως μετά το τέλος του παιχνιδιού, ο Πρόεδρος της Σχολής Καθηγητής κ. Φοίβος Μαδιανός συγχαίρει τους φοιτητές που συμμετείχαν στην πρωταθλήτρια ομάδα.

Η σύνθεση της ομάδας (με αλφαβητική σειρά είναι):

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Κωνσταντίνος, ΑΘΑΝΑΣΕΑΣ Γιάννης, ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Νίκος, ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ Σπυρίδων, ΒΑΜΝΙΕΣ Γιάννης, ΓΟΓΟΛΑΣ Νικόλαος, ΚΑΡΙΤΖΗΣ Αντρέας, ΚΟΒΛΑΚΙΔΗΣ Αλέξανδρος, ΜΑΡΝΙΚΑΣ Χρίστος-Ιωάννης, ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Θωμάς, ΜΑΥΡΑΚΗΣ Ιωάννης, ΜΑΧΑΙΡΑΣ Γιώργος, ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ Παναγιώτης, ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ Πλάτωνας, ΣΑΓΡΗΣ Στέφανος, ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΣ Ηλίας, ΣΩΤΗΡΑΣ Αριστείδης, ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Νίκος, ΦΕΡΛΣΤΕΦΕΝ Μανώλης, ΦΕΡΛΣΤΕΦΕΝ Μιχαήλ-Νικόλαος, ΦΟΥΣΕΚΗΣ Νίκος.