Αρχική σελίδα[Ελληνικά] » Προβολή Προκήρυξης

Προβολή προκήρυξης

04.07.2023

Προθεσμία υποβολής δικαιολογητικών: Παρασκευή 14 Ιουλίου 2023

Κατά την προπτυχιακή εκπαίδευση των φοιτητών του Τμήματος Οδοντιατρικής στην Ακίνητη και Κινητή Προσθετική και στα πλαίσια της Κλινικής Συνολικής Αντιμετώπισης Ασθενή (ΚΣΑΑ) πραγματοποιούνται προσθετικές αποκαταστάσεις σε συνεργασία με οδοντοτεχνικά εργαστήρια. Για το λόγο αυτό το Τμήμα Οδοντιατρικής προχωρά σε ανοικτή πρόσκληση ενδιαφέροντος προς τα οδοντοτεχνικά εργαστήρια τα οποία επιθυμούν να αναλάβουν τις προαναφερόμενες οδοντοτεχνικές εργασίες. Τα ενδιαφερόμενα εργαστήρια θα πρέπει:

*Μπορείτε να δείτε εδώ τα βήματα συμπλήρωσης της ηλεκτρονικής αίτησης.

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή πληροφορία μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Γραμματεία Εργαστηρίου Προσθετικής κα. Ρία Ψωφάκη (rpsofaki[at]dent.uoa[dot]gr / 210 746 1206 & 1246).

Αδυναμία κατάθεσης των δικαιολογητικών, σας αποκλείει από τη συνέχεια της διαδικασίας επιλογής. Τέλος, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι μετά την κατάρτιση της λίστας, το Τμήμα Οδοντιατρικής, δια εκπροσώπων της, θα μπορεί να επισκέπτεται τα συνεργαζόμενα εργαστήρια στην έδρα τους.

Ο Πρόεδρος
Νικόλαος Νικητάκης, Καθηγητής