Αρχική σελίδα[Ελληνικά] » Προβολή Προκήρυξης

Προβολή προκήρυξης

22.11.2019

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για Υποβολή Αιτήσεων για τις Υποτροφίες "Σταύρος Τσακυράκης"

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι διδάκτορες των Σχολών του ΕΚΠΑ, οι οποίοι πληρούν τις προϋποθέσεις της επισυναπτόμενης πρότασης να υποβάλουν αίτηση υποψηφίοτητας προκειμένου να λάβουν υποτροφία στο πλαίσιο του έργου με Κ.Ε. 16257 και τίτλο "Υποτροφίες Σταύρος Τσακυράκης" σύμφωνα με τα κριτήρια και τους όρους που ορίζονται στην πρόσκληση.

Η υποβολή των προτάσεων και λοιπών δικαιολογητικών από τους ενδιαφερόμενους θα γίνεται αποκλειστικά με φυσική παρουσία στο Πρωτόκολλο του Ειδικού Λογαριασμού Κονδυλίων Έρευνας του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (στην Χρ. Λαδά 6, Αθήνα, 7ος όροφος ή στην Πανεπιστημιούπολη, κτήριο ΤΥΠΑ ή στην Ιατρική Σχολή).

Ως καταληκτική ημερομηνία για την υποβολή της αίτησης ορίζεται η 20η μέρα από την ημερομηνία δημοσίευσης της πρόσκλησης στην ιστοσελίδα του ΕΚΠΑ www.uoa.gr ή www.elke.uoa.gr.

Αρχεία:
OYAO46PSZ2N-D13_16257.pdf403 K