Αρχική σελίδα[Ελληνικά] » Προβολή Προκήρυξης

Προβολή προκήρυξης

09.01.2024

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για Υποβολή Αιτήσεων Υποψηφιότητας στο Πλαίσιο Υλοποίησης της Πράξης "Απόκτηση Ακαδημαϊκής Εμπειρίας σε Νέους Επιστήμονες Κατόχους Διδακτορικού 2023-24 στο ΕΚΠΑ"

Το Τμήμα Οδοντιατρικής της Σχολής Επιστημών Υγείας του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, στο πλαίσιο υλοποίησης της Πράξης με τίτλο: «Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας σε Νέους Επιστήμονες Κατόχους Διδακτορικού 2023-2024 στο Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών», με κωδικό ΟΠΣ (MIS) 6004637, του Προγράμματος «Ανθρώπινο Δυναμικό και Κοινωνική Συνοχή» (κωδ. ΕΚΠ07), η οποία συγχρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο) και Εθνικούς Πόρους

Προσκαλεί

Νέους Επιστήμονες, κατόχους Διδακτορικού Διπλώματος, να υποβάλουν αίτηση υποψηφιότητας  για δύο (2) θέσεις Εντεταλμένων Διδασκόντων  σε ένα (1 ) μόνο από τα Επιστημονικά Πεδία που έχουν οριστεί από το Τμήμα Οδοντιατρικής της Σχολής Επιστημών Υγείας του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών. Κάθε ωφελούμενος οφείλει να διδάξει αυτοδύναμα όλα τα μαθήματα που έχουν οριστεί στο συγκεκριμένο Επιστημονικό Πεδίο και είναι ενταγμένα στο Πρόγραμμα Σπουδών του Τμήματος Οδοντιατρικής της Σχολής Επιστημών Υγείας, όπως αυτά περιγράφονται στην πρόσκληση που επισυνάπτεται.

Καταληκτική ημερομηνία υποβολής υποψηφιοτήτων ορίζεται το αργότερο η Δευτέρα 22 Ιανουαρίου 2024 και ώρα 14:00.

Παρακαλούμε για περισσότερες πληροφορίες, ανοίξτε τη συνημμένη πρόσκληση ενδιαφέροντος.

Αρχεία:
PSYKG46PSZ2N-YEM.pdf1.3 M