Αρχική σελίδα[Ελληνικά] » Προβολή Προκήρυξης

Προβολή προκήρυξης

20.04.2015

Πρόσκληση ενδιαφέροντος για την κάλυψη αναγκών εργαλειοδοσίας προπτυχιακής κλινικής Στοματικής και Γναθοπροσωπικής Χειρουργικής

Η Κλινική Στοματικής και Γναθοπροσωπικής Χειρουργικής Οδοντιατρικής Σχολής ΕΚΠΑ  ενδιαφέρεται για την πρόσληψη ενός (1) ατόμου για την κάλυψη αναγκών εργαλειοδοσίας προπτυχιακής κλινικής, με σύμβαση έργου, διάρκειας 2 μηνών (Μάιος – Ιούνιος  2015).

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να:

1. Έχουν πτυχίο ή τίτλο σπουδών σχετικό με το ευρύτερο αντικείμενο εργασίας.
  2. Nα διαθέτουν προϋπηρεσία σε ιδιωτικό οδοντιατρείο ή άλλο χώρο προσφοράς οδοντιατρικών υπηρεσιών.
  3. Να διαθέτουν προϋπηρεσία σε Χειρουργείο Γενικής Χειρουργικής

Γενικές γνώσεις νοσηλευτικής θα προσμετρηθούν θετικά.

Οι ενδιαφερόμεvoι θα πρέπει να καταθέσουν στη Γραμματεία της Κλινικής Στοματικής και Γναθοπροσωπικής Χειρουργικής Οδοντιατρικής Σχολής (Θηβών 2, Γουδή, Παλαιό Κτίριο, 1ος όροφος, γραφείο 17), κατά τις ώρες 09.00-15.00 μέχρι τις 28.04.2015.

• την αiτησή τους,
  • σύντομο βιογραφικό,
  • τα σχετικά πιστοποιητικά,  για τα στοιχεία  που αναφέρονται στο βιογραφικό τους και
  • τουλάχιστον μια συστατική επιστολή από προηγούμενο εργοδότη τους.

Θα ακoλoυθήσει συνέντευξη και πιθανόν να τους ζητηθεί και πρακτική επίδειξη των ικανοτήτων τους.