Αρχική σελίδα[Ελληνικά] » Προβολή Προκήρυξης

Προβολή προκήρυξης

26.08.2014

Πρόσκληση ενδιαφέροντος για την πρόσληψη ενός ατόμου για γραμματειακή υποστήριξη

Η Ακίνητη Προσθετική της Οδοντιατρικής Σχολής του ΕΚΠΑ  ενδιαφέρεται για την πρόσληψη ενός ατόμου για γραμματειακή υποστήριξη, με σύμβαση έργου, διάρκειας 11 μηνών, με δυνατότητα ανανέωσης.

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει:

1. Nα διαθέτουν εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον ενός έτους σε συναφές αντικείμενο
  2. Να έχουν πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας και ορολογίας σχετικής με το αντικείμενο.
  3. Να έχουν πολύ καλή γνώση Η/Υ

Θα συνεκτιμηθεί η γνώση άλλης ξένης γλώσσας και σχετικών σπουδών .

Οι ενδιαφερόμεvoι θα πρέπει να καταθέσουν στη Γραμματεία της Ακίνητης Προσθετικής της Οδοντιατρικής Σχολής (5ος όροφος παλαιού κτηρίου, Θηβών 2, Γουδή) μέχρι τις 5 Σεπτεμβρίου 2014 και ώρες 10πμ-1μμ:

• την αiτησή τους,
  • ένα σύντομο βιογραφικό,
  • τα σχετικά πιστοποιητικά,  για τα στοιχεία  που αναφέρονται στο βιογραφικό τους και,
  • τουλάχιστον μια συστατική επιστολή από προηγούμενο εργοδότη τους.

Θα ακoλoυθήσει συνέντευξη.

Από το Εργαστήριο Προσθετικής της Οδοντιατρικής Σχολής