Αρχική σελίδα[Ελληνικά] » Προβολή Προκήρυξης

Προβολή προκήρυξης

24.10.2014

Πρόσκληση ενδιαφέροντος για την πρόσληψη ενός οδοντοτεχνίτη,

To Εργαστήριο Προσθετικής της Οδοντιατρικής Σχολή του ΕΚΠΑ  ενδιαφέρεται για την πρόσληψη ενός οδοντοτεχνίτη, με σύμβαση έργου, μερικής απασχόλησης (13:00 – 17:00) διάρκειας 9 μηνών, με δυνατότητα ανανέωσης.

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να:

1. Είναι πτυχιούχοι ΤΕΙ  του τμήματος Οδοντοτεχνικής ή άλλου ισότιμου ιδρύματος τριτοβάθμιας εκπαίδευσης.
  2. Nα διαθέτουν εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον τριών ετών
  3. Να έχουν γνώση Αγγλικής γλώσσας (τουλάχιστον επίπεδο Lower) και ορολογίας σχετικής με το αντικείμενο.

Θα συνεκτιμηθεί η εμπειρία τους και η συνεχιζόμενη εκπαίδευσή τους (συμμετοχή σε συνέδρια, σεμινάρια κλπ)

Οι ενδιαφερόμεvoι θα πρέπει να καταθέσουν στη Γραμματεία του Εργαστηρίου Προσθετικής της Οδοντιατρικής Σχολής (5ος όροφος παλαιού κτηρίου, Γραφείο 1) ή στο email  (rpsofaki[at]dent.uoa[dot]gr)  μέχρι την Παρασκευή 31 Οκτωβρίου 2014:

• την αiτησή τους,
  • ένα σύντομο βιογραφικό,
  • τα σχετικά πιστοποιητικά,  για τα στοιχεία  που αναφέρονται στο βιογραφικό τους

Θα ακoλoυθήσει συνέντευξη και πιθανόν να τους ζητηθεί και πρακτική επίδειξη των τεχνικών ικανοτήτων τους.

Από το Εργαστήριο Προσθετικής

Α. Δουκουδάκης